Інформація для дописувачів

 

Редколегія наукового щорічника «Історія і культура Придніпров’я: Невідомі та маловідомі сторінки» приймає до друку статті, розвідки, огляди, рецензії робіт українською мовою (для іноземних авторів – англійською чи російською мовами) із адміністративної, соціальної, економічної, культурної історії міста Катеринослава (Дніпропетровська), Катеринославщини (Дніпропетровщини) і Середнього Придніпров’я.

Обсяг статей не повинен перевищувати 1 др. аркуша (18 машинописних сторінок формату А4 через 1,5 інтервали з полями по 2 см. з кожного боку), рецензій та оглядів – 0,2 др. арк.

Статті мають бути оформлені згідно з вимогами ВАК України.

Бібліографічні посилання оформлюються за гарвардською системою (наприклад: [5, с. 472]); в кінці тексту розкриваються вживані абревіатури.

У посиланнях на архівні (неопубліковані) джерела обов’язково вказуються назва справи, назва фонду і загальна кількість сторінок справи (наприклад: Справа про поділ майна нащадками Семена Сулими // Центральний державний історичний архів України. – Ф. 14. Фамільні папери Сулим. – Оп. 1. – Спр. 13. – 16 стор.)

До статті також додаються відомості про авторів (прізвище, ім’я та по-батькові, фах, вчений ступінь, вчене звання, місце роботи, посада, домашня або службова адреса, телефон/факс для зв’язку, електронна адреса).

З усіх питань, пов’язаних зі Щорічником, Ви можете зв’язуватись з відповідальним секретарем телефоном (066-408-05-17) або електронною поштою (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Зворотній звязок

Відвідувачі

147544
Сьогодні
За місяць
Усього
6
456
147544